Nanosilver > O nás

Nanotrading s.r.o

Nano

Nanotechnologia je multidisciplinárna veda, ktorá sa zaoberá najnovšími poznatkami z oblasti chémie,matematiky,biologie,fyziky a informatiky. Zahrna a venuje sa výskumu a použitiu materiálov v rozmeroch miliontiny milimetra,kde materiály a ultra tenké vrstvy majú diametrálne iné vlastnosti ako bežne.

Nanotrading s.r.o je inovatívna spoločnoť z Žiliny, ktorá sa od roku 2005 venuje chemickej nanotechnologii. Prioritne venuje antibakteriálnym aplikáciám v nanotechnologii a úzko spolupracuje s vývojovými firmami v oblasti produkcie antibakteriálnych prípravkov.Okrem prípravkov proti baktériam, zápachom ,pliesnam atd . sa venujeme sekcii granulátov s antibakteriálnymi vlastnostami .

Naši partneri realizujú nové inovatívne programi,ktoré pomáhajú vzostupu a praktickému uplatneniu nanotechnologie v reálnom živote.

V spolupráci s medzinárodnými odborníkmi a vedcami , špičkovými pracovníkmi a  IT vybavením sa zameriavame aj na propagáciu výrobkov a   patentovaných výrobných procesov,ktoré zabezpečujú vysoku kvalitu a životnost nanoproduktov. Vdaka dlhoročným kontaktom a zbieraniu praktických poznatkov chceme aj nadalej vyvíjať vlastné a spoločné projekty,ktoré zabezpečia nám a naším partnerom rýchlejšie napredovanie.

Nanotrading s.r.o

...od vývoja po hotový produkt, zmeníme spolu čiernobiely svet